Grono pedagogiczne

 

 

Dyrektor szkoły

mgr Barbara Sabina Żuchowska

 

Zastępcy dyrektora szkoły

mgr Jolanta Jarocka

 

mgr Danuta Wagner

Pedagodzy szkolni:

mgr Agnieszka Jakubowska

lic. Iga Kuśmirek

Logopeda:

mgr Alina Downer

mgr Elzbieta Białobrzewska

Biblioteka:

mgr Elżbieta Białobrzewska

mgr Julita Sieńska

Nauczanie zintegrowane:

mgr Anna Barbarska

mgr Iwona Chodakowska

lic. Joanna Dombek

mgr Elżbieta Kozibska

mgr Ewa Mazurewicz

mgr Beata Ostaszewska

mgr Marianna Protasewicz

mgr Magdalena Szczuka

mgr Mariola Wegner

mgr Katarzyna Więckiewicz

mgr Grażyna Ziomek

mgr Barbara Żuchowska

Wspomaganie w klasach I-III

mgr Jolanta Chalińska

mgr Barbara Rykaczewska

mgr Ewelina Budniewska Treder

Język polski:

mgr Edyta Komsta

mgr Edyta Meredyk-Szczesiak

mgr Dorota Świtaj

mgr Marta Projs

mgr Urszula Wieńska

mgr Barbara Flis Pachocka

Matematyka:

mgr Aneta Dziopa

mgr Jolanta Jarocka

mgr Marek Słupski

mgr Mariusz Olęcki

mgr Dominika Prabucka

Przyroda:

mgr Jolanta Dumkiewicz

mgr Justyna Dobrzańska Migdał

mgr Jadwiga Maślana

Biologia:

mgr Jolanta Dumkiewicz

mgr Jadwiga Maślana

mgr Justyna Łęgowska

Chemia:

mgr Justyna Łęgowska

Fizyka:

mgr Jolanta Dumkiewicz

Geografia:

mgr Jadwiga Maślana

Historia:

mgr Sylwia Lewandowska

mgr Grażyna Stolarska

Język angielski:

mgr Maria Agnieszka Góralska

mgr Maciej Makowski

mgr Hanna Nowicka

mgr Sławomira Piątkowska

mgr Wojciech Roguszczak

mgr Ewa Szczypska

Język niemiecki:

mgr Justyna Klimek

mgr Katarzyna Kuczmarska

Technika:

mgr Wiesława Klimek

Informatyka:

mgr Anna Pielecka

mgr Marek Matuszewski

Muzyka:

mgr Alina Jasińska

Plastyka:

mgr Joanna Sierzputowska

mgr Wiesława Klimek

Wychowanie fizyczne:

mgr Lesław Burza

mgr Katarzyna Grabkowska

mgr Jolanta Kopczyńska

mgr Wiesław Roszak

mgr Anna Sendzik

mgr Marek Zakrzewski

Rehabilitacja ruchowa

mgr Katarzyna Grabkowska

mgr Joanna Kopańska

Etyka

mgr Grażyna Stolarska

Religia:

mgr Leszek Dolewski

dr Monika Krzywkowska

mgr Kamila Makoś

o. Karol Prandzioch

Wiedza o Społeczeństwie:

mgr Hanna Nowicka

mgr Grażyna Stolarska

Świetlica:

mgr Maria Marciniak

mgr Katarzyna Zdziebłowska

mgr Katarzyna Górska

mgr Anna Melka

mgr Karolina Kasak

mgr Joanna Roszak

Nauczyciele wspomagający IV -VIII:

mgr Mirosława Lewandowska

mgr Monika Bernasiuk

mgr Justyna Laskowska

mgr Justyna Klimek

mgr Katarzyna Kuczmarska

mgr Joanna Kopańska

Terapia pedagogiczna

mgr Elżbieta Kozibska

mgr Danuta Wagner

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Marcin Michalski

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Jolanta Dumkiewicz

mgr Kamila Makoś

Doradztwo zawodowe

Radosław Drzewiecki